• mielno noclegi
 1. Tawerna Rafa Staszków Spółka Jawna  prowadzi usługi w zakresie zakwaterowania i sprzedaży posiłków dla Wczasowiczów.
 2. Przyjmowanie gości:
  a) Do Tawerny Rafy przyjmowane są osoby posiadające dokument stwierdzający tożsamość, po uprzednio dokonanej rezerwacji.
  b) Osoba dokonująca rezerwacji jest zobowiązana do dokonania zadatku na poczet kosztów pobytu w wysokości 40% ogólnej kwoty pobytu. Zadatek należy wpłacić na rachunek bankowy TAWERNA RAFA STASZKÓW SPÓŁKA JAWNA w terminie 3 dni od dnia dokonania rezerwacji. Brak wpłaty zaliczki w ww. terminie jest jednoznaczny z odwołaniem rezerwacji.
  c) Tawerna Rafa zastrzega sobie prawo do odstąpienia od umowy za zwrotem dotychczas uiszczonych zadatków, jeśli wykonanie umowy stanie się niemożliwe lub znacznie utrudnione z przyczyn niezależnych od Tawerny. W takim przypadku osobie rezerwującej pobyt nie przysługują w stosunku do Tawerny  żadne roszczenia, z wyjątkiem roszczenia o zwrot uiszczonego zadatku na poczet pobytu.
  d) W przypadku odwołania rezerwacji lub nie przybycia do Tawerny w uzgodnionym terminie potrąca się całość zadatku.
  e) W sezonie wakacyjnym pobyty ze śniadaniami sprzedawane są wyłącznie na min 7 nocy. Rozpoczynają się od godz. 15.00, a kończą śniadaniem ostatniego dnia pobytu. Zakwaterowanie w pokojach od godziny 15.00.
  f) Opuszczenie pokoi ostatniego dnia turnusu do godziny 11.00 rano w dniu wyjazdu.
  g) W przypadku, gdy Wczasowicz wyjeżdża wcześniej, nie zwraca się pieniędzy za nie wykorzystane posiłki i noclegi.

 3. W przypadku nie zgłoszenia się Wczasowicza w zarezerwowanym wcześniej terminie, Tawerna Rafa anuluje rezerwację po upływie jednej doby. W takim przypadku zadatek nie ulega zwrotowi.
 4. Pobyt dziecka do lat 4 (na łóżku z osobami dorosłymi bez dodatkowej pościeli) – GRATIS.
 5. Dopłata do dodatkowej osoby w pokoju (wraz ze świadczeniami):
  - dziecko w wieku 4-12 lat – 60 zł
  - dziecko w wieku 12-14 lat – 90 zł
  - osoba dorosła – 120 zł.

 6. Korzystający z noclegów są zobowiązani do opłacenia 100 % stawki noclegowej (bez względu na wiek) zgodnej z cennikiem zawartym na stronie internetowej: www.villarafa.pl. Natomiast każda osoba powyżej stanu osobowego pokoju zobowiązana jest do uiszczenia dodatkowej opłaty wg taryfy określonej w pkt 5.
 7. W sezonie wakacyjnym pobyty ze śniadaniami sprzedawane są wyłącznie na min 7 nocy. .Wczasowicz nie wykorzystujący całego turnusu jest obowiązany opłacić pełną liczbę noclegów wraz ze śniadaniami.
 8. Opłatę za pobyt dokonuje się w Recepcji Tawerny.
 9. Wczasowicz ponosi pełną odpowiedzialność materialną za zgubienie, zniszczenie lub uszkodzenie przedmiotów wyposażenia urządzeń Tawerny powstałych z jego winy lub odwiedzających ich osób.
 10. Odpowiedzialność Tawerny za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych przez wczasowicza regulują przepisy kodeksu cywilnego.
 11. Wczasowicz zobowiązany jest do przestrzegania przepisów p. pożarowych, bhp oraz zarządzeń porządkowych. Na terenie Tawerny obowiązuje zakaz używania otwartego ognia.
 12. Na terenie całego obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych.
 13. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do godziny 6.00.
 14. Tawerna Rafa nie akceptuje zwierząt, poza paroma wyjątkami.
 15. W przypadku rażącego naruszenia podstawowych norm współżycia społecznego na terenie Tawerny, kierownictwo ma prawo wydalenia Wczasowicza.
 16. Tawerna nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione bez dozoru pieniądze i kosztowności jak i pojazdy zaparkowane na terenie Tawerny.
 17. Tawerna Rafa  dysponuje miejscami parkingowymi dla Gości hotelowych, płatnymi 20 zł za dobę za pojazd.
 18. Na terenie Tawerny obowiązuje zakaz używania urządzeń elektrycznych lub gazowych nie znajdujących na wyposażeniu pokoju. W przypadku uszkodzenia sprzętu Tawerna nie ponosi odpowiedzialności materialnej.
 19. Kierownictwo Tawerny Rafy zastrzega sobie prawo interpretacji postanowień powyższego regulaminu.

Opinie klientów

Przemiła obsługa czysto milo i przyjemnie

Jerzy

Piąty wpis

Obsługa rewelacyjna, jedzonko pyszne, wszystko na wysokim poziomie warte polecenia

Ewa

Czwarty wpis

Przestronny pokój, bardzo wygodne łóżka, położenie rewelacja!!!! W restauracji na parterze zjedliśmy ryby zachwalane przez kelnera - no i rzeczywiście obłędny smak!!! Wrócimy tu na pewno! No i śniadanie też bardzo smaczne

Anna

Trzeci wpis

"Mieliśmy wygodny I przestronny pokój. Uśmiechnięta I profesjonalna obsługa. Restauracja - znakomita!!!!! Ryby I makarony po prostu poezja!! Do plaży 20 metrów. Szkoda, że nie mogliśmy przedłużyć pobytu"

Tomek

Drugi wpis

Świetna lokalizacja , dobre śniadanie, znakomita alternatywa za bylajakie noclegi w Koszalinie w tej cenie

Piotr

Pierwszy wpis

14°C

Mielno

Częściowe zachmurzenie

Wilgotność: 92%

Wiatr: 11.27 km/h

 • 24 Lip 2017

  22°C 13°C

 • 25 Lip 2017

  18°C 14°C

Villa & Tawerna Rafa

ul. Kościuszki 14 f

76-032 Mielno

woj. zachodniopomorskie

 

Kontakt

tel.: (94) 316 58 43

e-mail: villarafa@villarafa.pl

NIP: 4990648132

wyjazdy służbowe Mielno

hotel mielno

14°C

Mielno

Częściowe zachmurzenie

Wilgotność: 92%

Wiatr: 11.27 km/h

 • 24 Lip 2017

  22°C 13°C

 • 25 Lip 2017

  18°C 14°C